Nowosci Witryny

Kolejna Oficyna publikuje moje bajki. 🙂

Po wydawnictwie Poligraf, które z początkiem lutego br. wprowadziło je na rynek pod tytułem: „Bajeczki dla dzieci. Stories for kids” teraz czyni to „Zaczytani” (dawne: Novae Res). Tytuł bardzo podobny: „Bajki dla dzieci. Stories for kids”. I w jednym i w drugim Wydawnictwie opublikowany jest ten sam zestaw bajek, choć z drobnymi różnicami redakcyjnymi.

W internecie pojawiły się pierwsze recenzje moich historyjek. Oto przykładowe:

Wydawnictwo Novae Res

Aneta

Tymczasem na niniejszej Witrynie powstaje już drugi tomik moich Bajek dla dzieci. Dziś przybyła do niego bajeczka pt.: „Marzenia kury i łabędzicy

print

  1. Witam…Mam pytanie: Jak rozumieć hasło ”’Aneta”’…? To tytuł?…Czego?…I gdzie szukać, bo w tym gąszczu różnorodności nie mogę się odnaleźć, jednak w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Proszę o wskazówki. Pozdrawiam:)

    • Anetko, hasło, o które pytasz tak naprawdę jest niczym innym, a zwykłym linkiem do recenzji tomiku moich Bajek, wydanych niedawnych na rynku księgarskim, recenzji, którą opublikowała osoba kryjąca się pod imieniem… Aneta.
      (Linki, które zamieszczam na witrynie, są w kolorze niebieskim. Po najechaniu myszką pojawia się pod nimi również niebieskie podkreślenie. Po kliknięciu otwiera się docelowe okno z zawartością).
      Pozdrawiam! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *