Domowa premiera mojej najnowszej minipowieści pt. „Ćma”

🥅 Trochę po cichu, trochę z dala od miejskiego zgiełku i zmagań z codziennością – dzisiaj, 8 VI 2023 roku, w moim domu w Starych Babicach odbyła się prapremiera minipowieści pt. „Ćma”. To siedemnasta pozycja w mym literackim dorobku.

🥅 Tę niedługą, niespełna stustronicową książeczkę tworzy zbiór dwudziestu jeden miniatur ułożonych od najkrótszej do najdłuższej. Każda z nich stanowi integralną całość, lecz czytane jedna po drugiej składają się na historie bohaterów, w których prawdopodobnie każdy z nas, w mniejszym bądź większym stopniu, zdoła odnaleźć cząstkę samego siebie.

🥅 W podtytule widnieje informacja, że „Ćma” to „bajki i frywolne niebajki”. I tak jest w istocie, choć jako autor nie podejmuję się wskazywania, którą miniaturkę powinno się uznać za tuzinkową bajkę, a którą nie. Chciałbym, aby każdy, kto będzie czytał tę książeczkę, uczynił to samodzielnie, w zgodzie ze swoim widzimisię.

🥅 Premiera książeczki oznacza, że moją najnowszą minipowieść już można odnaleźć na księgarnianych półkach. Na razie są to nieliczne sklepy internetowe, wkrótce jednak dostęp do tomiku będzie bardziej powszechny.Jeśli ktoś z Was chciałby zatem nabyć książeczkę poprzez Internet, tutaj podaję przykładowe linki:

https://ridero.eu/pl/books/cma/

https://bonito.pl/produkt/cma

🥅 Oczywiście, dysponuję także niewielką ilością autorskich egzemplarzy. Jednak ich skromny zasób nie gwarantuje, że na moim domowym regale uchowają się długo i „bezpiecznie”. Dlatego tym razem nikogo z Was nie zapraszam do mojego skromnego autorskiego sklepiku.

🥅 Za to, chcąc namówić Was do lektury, poniżej załączam pierwszy i zarazem najkrótszy jej utworek: „Krótką bajkę o dwóch dziewczynkach”.

🥅 Kiedyś tę bajeczkę publikowałem już na Facebooku. Bardzo się podobała. Mam nadzieję, że nie inaczej będzie i teraz.

Kochani! Gorąco zachęcam do nabycia i przeczytania mojej najnowszej minipowieści 🙂