„Maleńkie Zło” – zamów książkę wraz z dedykacją

Miły Gościu! Mily Czytelniku!

Moja najnowsza książka pt. „Maleńkie Zło” to opowieść o człowieku stojącym nad egzystencjalnym klifem, który podczas utraty świadomości doznaje objawień z odległych czasów i historycznych epok. Tytułowe Maleńkie Zło jest częścią jego osobowości, spersonalizowaną emanacją zła, rozumianego jako pojęcie etyczne, ale także jako efekt czynów wywodzących się z wierzeń ludowych o działaniu złej siły. Jako nieodłączny kompan mojego bohatera pozostaje jednocześnie niezależnym bytem, który za sprawą transcendentalnych zdarzeń uaktywnia się w jego „równoległym” nowym życiu. Przez całą fabułę powieści Maleńkie Zło, uczestnicząc z bohaterem w odkrywaniu sekretów zamierzchłej przeszłości, knuje, podejmuje rozliczne uczynki, aby wpływać na jego decyzje i interpretować fakty według swej własnej retoryki odmiennej od retoryki bohatera. Jest ono tym samym uosobioną częścią mrocznych zakamarków duszy mojego bohatera. Czy jednak zawsze było i pozostanie personifikacją takiego zła i tylko samego zła? Zaskakującą, jak sądzę, odpowiedź poznasz, Czytelniku, w finałowych rozdziałach powieści.

„Maleńkie Zło” to książka o tematyce historycznej z elementami fantastyki, nierzadko mającymi wyraziste zakorzenienie na gruncie nauki. To powieść dla miłośników starożytnych kultur i poszukiwaczy sensu życia. To książka, którą szczególnie mogę więc polecić ludziom dociekliwym, niewątpiącym w możliwość istnienia życia po życiu, ale również czytelnikom lubiącym historię.

Jeśli jesteś zainteresowany zarezerwowaniem egzemplarza mojej najnowszej powieści pt. „Maleńkie Zło” jeszcze przed ukazaniem się jej na księgarnianych półkach, wystarczy, że poinformujesz mnie o tym, pisząc na mój adres: Janusz@Nizynski.pl

Gdy tylko otrzymam od wydawnictwa woluminy autorskie, natychmiast się z Tobą skontaktuję.