Witaj,

Witryna, którą właśnie przeglądasz – to jedna z najstarszych prywatnych stron w zasobach polskiego Internetu. Jej pierwsza wersja opublikowana była już z początkiem lat dziewięćdziesiątych zeszłego stulecia. Od tego czasu zmieniały się jej serwery, a na nich: fotografie, ilustracje, administratorzy, księgi gości, komentarze. Przybywało tekstów, rozgościły się nowe formy literackie, powstała zakładka z „moim muzykowaniem”  – nie zmienił się tylko gospodarz.

Szanowni Państwo, mili Goście mojej Witryny!… Od ponad roku prowadzę także swoją stronę autorską na Facebooku, którą polubiło kilka tysięcy moich sympatyków, dlatego tutaj, ze względów pragmatycznych, postanowiłem ograniczyć działalność publicystyczną do absolutnego minimum. Większość materiałów została zakodowana i jest udostępniona tylko dla administratorów. Przez jakiś czas wciąż za to jeszcze będą otwarte archiwa.

Tym bardziej więc, drogi Gościu, zapraszam Ciebie bardzo serdecznie do odwiedzin mojej autorskiej witryny na Facebooku – https://www.facebook.com/Janusz1228/

 

print
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *