Linki

Kurier Szafarski

Jest to Forum dyskusyjne, które zawiązała grupa melomanów wywodzących się spośród słuchaczy komentujących zmagania pianistów podczas XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Oprocz muzyki można na Forum rozmawiać na tematy z szeroko rozumianej kultury, historii a takze wielu innych dziedzin, jak na przykład: sport.

Szubertiada

Portal redagowany przez pasjonatów twórczości Franciszka Szuberta, a szczególnie jego pieśni, którego inicjatywa powołania wykluła się podczas dyskusji na Forum „Kuriera Szafarskiego”

Co się dziwisz ?

Blog autorski, w którym Mota przystępnie i niepretensjonalnie przybliża czasy, które odeszły bezpowrotnie, opisuje sprawy, które warte są tego, aby poświęcic im chociaż chwilę…

A jeśli lepiej być nie może ?

Blog autorski, prowadzony przez xbw skupiajacy się wokół problemów z obszaru filmu, muzyki i malarstwa.

Język – literatura – edukacja

Witryna prowadzona przez Łukasza Rokickiego, na której Łukasz w sposób łatwy i przystępny dla każdego czytelnika dzieli się swym doświadczeniem i refleksjami dotyczącymi literatury, języka, edukacji a także mediów.

Witryna Ewy Białek

Prywatna witryna Ewy – miłośniczki poezji i karaoke. Oprócz wierszy, impresji i życzeń na każdą okazję – można tu znaleźć wiele propozycji dla dzieci, w tym: gry, zabawy, piosenki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *