Notka

Kilka ukończonych szkół, kilka oprawionych dyplomów, kilkanaście lat samotnego ojcowania, kilkadziesiąt lat życia – to najwierniejsze barwy malowanego przeze mnie autoportretu.

 

 

Einsteinem ani Newtonem nie jestem. Chopinem lub Rachmaninowem – tym bardziej. Więc kim? Czasami myślę, że zwyczajnym widzem, który wykupił bilet na seans i z ciekawością śledzi kolejne obrazy w kinie. A może tylko żeglarzem odwiecznie poszukującym Itaki? Przecież każda napotykana oaza-wyspa chowa za linią brzegów przestrzenie nieodkrytych krain i prawdziwych legend, tak jak i każda znaleziona moneta, choć nie czyni bogaczem – ale jednak wzbogaca o nadzieje i wiarę.

Dlatego podróżuję i wysyłam pocztówki, a rzucone przez los miedziaki chowam ufając, że kiedyś wykupię bilety na wszystkie prawdziwe i wciąż niespisane  przez los spektakle.

Mój sklepik

Nierozczesane myśli        Mój Kanał na YouTube          Moje książki na rynku 

 

  • Droga Bietko!
   Próbować zawsze możesz 🙂 … Z góry jednak Cię informuję, że w bieżącym życiu jestem zajęty co do minutki. A na przyszłe – planów jeszcze nie układam 😉

  • „…Poczytać troszkę o autorze” – to naprawdę niezła metoda, skoro tak ciekawe i mądre wystawia Pani potem opinie 🙂

   Bardzo dziękuję za odwiedziny tej witryny, za wpis i oczywiście bardzo dziękuję za recenzję. Dla Czytelników jest ona z pewnością dobrym drogowskazem, dla mnie – źródłem pozytywnej energii dopingującej do dalszych poszukiwań twórczych.

   Pozdrawiam Panią serdecznie!
   Janusz Niżyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *